People

Petra Jäntti
Senior Partner
NHG / Kaufmann
Moona Kuukka
Senior designer
NHG / Kaufmann
+358 40 0532767
moona.kuukka@kaufmann.fi
Aapo Toivola
Senior Designer, Partner
NHG / Kaufmann
+358 40 595 4647
aapo.toivola@kaufmann.fi

Karoliina Ohrankämmen
Project Manager
NHG / Kaufmann

Arttu Niskasaari
COO
NHG / Kaufmann

Miia Martikainen
Project Manager
NHG / Kaufmann

Anu Nokua
Designer
NHG / Kaufmann

+358 40 190 1630
anu.nokua@kaufmann.fi

Heidi Grönholm
Head of Design
NHG / Kaufmann

Ilja Miskala
Service Designer
NHG / Kaufmann

+358 40 351 8066
ilja.miskala@kaufmann.fi

Marika Sillantaus
Designer
NHG / Kaufmann

Joni Rinne
CTO
NHG / Kaufmann

+358 400 515 280
joni.rinne@kaufmann.fi

Olli Väinämö
Designer
NHG / Kaufmann

Mika Hautamäki
Graphic Designer
NHG / Kaufmann

Nico Vehmas
Service Designer
NHG / Kaufmann

+358 50 3751 725
nico.vehmas@kaufmann.fi

Thomas Holm
Senior Advisor
NHG / Kaufmann

+358 50 525 6077
thomas.holm@kaufmann.fi

Haemme mahtavia tyyppejä tekemään terveydenhuollosta inhimillisempää.

Your Name?

Etsimme innostuneita, oma-aloitteisia ja rohkeita eri alojen osaajia kehittämään terveydenhuollon palveluista inhimillisempiä.

Laita avoin hakemus osoitteeseen:
krista.koljonen@kaufmann.fi